HOŞGELDİNİZ!

Misafirken Türkiyenin En Büyük Paylaşım Platformu GencStyLe ' Den %10 Oranında Faydalanabilirsiniz!

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Saygılarımla Mert

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Köpekler Sabah Namazında Neden Havlar ??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Köpekler Sabah Namazında Neden Havlar ??   C.tesi Şub. 27, 2010 1:47 pm

iLginÇ Bir Olay aSLında Ezan Okunurken Köpek BaşLar ULumaya.Benim Bir Köpeğim Var YatSı NamazLarında ve Sabah NamazLarında çOk uLur.Ben iLk BaşLarda Pek ÖnemSemedim Taki Bu Gün Sahura KaLkıpta ezan Okunurken NazLının ( köpeğim )uLumaya baŞLamasıyLa Merak ettim Çıktım DıŞarı BirŞey FeLan Gördü die BeLki İnanmayananız OlaCak NazLının Başı KıbLeye DönmüŞ Başını KaLdırmıŞ ULuyOrdu Anneme Sordum Annem Birde Hep Öyle OğLum YatSı ve sabah namazlarında ( Bu Her Vakit OLabiLir ) uLur Dedi Nie Anne dedim '' Ezan Vakti aLLahı Zikreder'' Olm Dedi.Şuda Vardır YanLız Ezan Okunurken ŞeytanLarın kaçtığı hadiS-i Şerif ile biLdiriLmiştir. HorozLar meLekLeri görünce öterLer. HayvanLar bizim görmedikLerimizi görebiLiyorlar. Ezan okunurken köpeğin uLuması hayra aLamettir. ŞeytanLarın kaçışını görmüş de OLabilir.FarkLı yOrumLarda OLabiLir SeSden RahatSız OlmuŞ GibiSine Ama ne YaLan SöyLüyüm benim inanCım Ezan Okunurken ALLahı zikretmeSi .

Köpekler Sabah Namazında Neden Havlar ??
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAKILAN KÖPEKLER İÇİN İMZA KAMPANYASI